O firmie

Image

TRICORI

dostarczamy kompleksowe  profesjonalne usługi informatyczne

Obsługujemy podmioty biznesowe i instytucjonalne. Zabezpieczamy agencje celne, firmy spedycyjne, biura rachunkowe, firmy handlowe oraz instytucje edukacyjne.

W oparciu o błyskawiczne czasy reakcji i skuteczne systemy monitorowania potencjalnych awarii świadczymy kompleksowe wsparcie IT na terenie Polski, w szczególności na obszarze województwa Pomorskiego i Trójmiasta. Pomagamy optymalizować koszty IT w firmach i organizacjach.
10 lat na rynku
setki organizacji zabezpieczonych w niezawodną i wydajną infrastrukturę
tysiące wdrożonych systemów i sieci
dziesiątki tysięcy usuniętych awarii i niezliczona ilość zabezpieczonych danych

Doświadczenie

Dzięki naszemu doświadczeniu oraz wiedzy z zakresu rozwiązań informatycznych doradzimy jak najlepiej wykorzystać infrastrukturę informatyczną w Państwa firmie lub instytucji. Zapewniamy kompleksowe rozwiązania informatyczne dostosowane do potrzeb danego klienta.

Outsourcing IT

To usługa, w ramach której  zajmujemy się rozwiązywaniem zarówno problemów użytkowników , jak i technicznych związanych z infrastrukturą IT i aplikacjami. Takie podejście może pomóc organizacjom uniknąć problemów kadrowych, zwiększyć zadowolenie użytkowników i obniżyć koszty 

Oszczędności

Jeśli chodzi o wsparcie IT, nie oferujemy uniwersalnego podejścia. Poznamy Twoją firmę, wymagania  i wyzwania, przed którymi stoisz. Oznacza to, że możemy zaoferować odpowiedni poziom wsparcia, który spełni Twoje potrzeby, pozostając jednocześnie opłacalnym

Zaufanie

Od ponad 10 lat ufają nam firmy różnej wielkości i z różnych sektorów, pomagając im w ciągłym rozwoju ich technologii. Współpracując z nami, możesz cieszyć się spokojem, wiedząc, że masz oddany zespół ekspertów IT w zasięgu jednego kliknięcia.
Image
Tricori sp. z o.o.
ul. Bolesława Chrobrego 79F
80-414 Gdańsk
+48 533 380 039
tricori@tricori.com